BESTUUR
Arjan Lindenbergh - juli 2008 © Ben Koks   (klik voor vergroting van deze foto: Arjan bij akkerrand nabij Biddinghuizen, Flevoland)

Voorzitter:

Arjan Lindenbergh

Mobielnr. +31 6 53 97 39 08
arjan.lindenbergh@grauwekiekendief.nl
  Paul Berghuis - © Paul Berghuis   (klik voor vergroting van de foto: Paul genietend in Noorwegen)

Bestuurslid:

Paul Berghuis

Mobielnr. +31 6 11 51 45 86
paul.berghuis@grauwekiekendief.nl
Ben Verwey - zomer 2011   (klik voor vergroting van de foto: Ben met juveniel Grauwe Kiek in Oost-Groningen - zomer 2011)

Penningmeester:

Ben Verwey

Mobielnr. +31 6 23 36 12 51
ben.verwey@grauwekiekendief.nl
  Karl Veneman - juni 2015 © Bert Last  (klik voor vergroting van de foto: Karl Veneman tijdens ontmoeting met een Muskusos in het nationaal park Dovrefjell-Sunndalsfjella Noorwegen)

Bestuurslid:

Karl Veneman

Mobielnr. +31 6 24 24 18 98
karl.veneman@grauwekiekendief.nl
Sjoerd Sipma - zomer 2009 © Ben Koks   (klik voor vergroting van deze foto: Sjoerd laat een Poolse grauwe kiekman met radiozender los)

Secretaris:

Sjoerd Sipma

Mobielnr. +31 6 45 43 36 71
sjoerd.sipma@grauwekiekendief.nl
  Ben Koks - juni 2010 © Hans Hut   (klik voor vergroting van de foto: Ben met havik in de Oostvaardersplassen)

Adviseur:

Ben Koks (oprichter en teamleider)

Mobielnr. +31 6 50 57 99 97
ben.koks@grauwekiekendief.nl