MEDEWERKERS
Ben Koks (klik voor vergroting van deze foto: Ben laat Deense satellietkiekvrouw Mathilde los - juli 2009 © Hans Hut)

Oprichter en directeur:

Ben Koks

mobielnr. 06 50 57 99 97
ben.koks@grauwekiekendief.nl
  Henk Jan Ottens

Akkervogelonderzoeker:

Henk Jan Ottens

mobielnr. 06 50 50 66 78
henkjan.ottens@grauwekiekendief.nl
Almut Schlaich (klik voor vergroting)

Wetenschappelijk medewerker
en AIO onderzoeker RuG
:

Almut Schlaich

mobielnr. 06 50 45 97 66
almut.schlaich@grauwekiekendief.nl
  Madeleine Postma (klik voor vergroting van deze foto: Madeleine met geringde mannetje grauwe kiek in Noord- Groningen)

Medewerker bescherming:


Madeleine Postma

mobielnr. 06 29 26 99 78
madeleine.postma@grauwekiekendief.nl
Raymond Klaassen (klik voor vergroting van deze foto: Raymond met een adulte vrouw Bruine Kiekendief die zojuist een satellierzender heeft gekregen - Zuid-Zweden, zomer 2006 © Patrik Olofsson)

Migratie-expert:

Raymond Klaassen, Dr.

mobielnr. 06 30 10 71 75
raymond.klaassen@grauwekiekendief.nl
  Oike Vlaanderen (klik voor vergroting van deze foto: Oike in Schotland)

Projectmedewerker:

Oike Vlaanderen

mobielnr. 06 50 50 54 17
oike.vlaanderen@grauwekiekendief.nl
Popko Wiersma (klik voor vergroting van deze foto: Popko in het veld)

Akkervogelonderzoeker:

Popko Wiersma

mobielnr. 06 50 50 66 84
popko.wiersma@grauwekiekendief.nl


  Jitty Hakkert (klik voor vergroting van deze foto: Jitty met geringde veldleeuwerik)

Onderzoeksmedewerker akkervogels:

Jitty Hakkert

mobielnr. 06 46 02 49 64
jitty.hakkert@grauwekiekendief.nl
Tonio Schaub (klik voor vergroting van deze foto: Tonio Schaub met juveniel grauwe kiekendief)

Onderzoeker kiekendieven:

Tonio Schaub

mobielnr. 06 21 18 85 26
tonio.schaub@grauwekiekendief.nl


  Wouter Vansteelant (klik voor vergroting van deze foto)

Akkervogelonderzoeker in Vlaanderen:

Wouter Vansteelant

mobielnr. 06 48 50 83 59
wouter.vansteelant@grauwekiekendief.nl


Niels Godijn (klik voor vergroting van deze foto)

Onderzoeksmedewerker akkervogels:

Niels Godijn

mobielnr. 06 46 48 15 41
niels.godijn@grauwekiekendief.nl


  Nel Sangers (klik voor vergroting van deze foto: Nel Sangers in Afrika)

Managementadviseur:

Nel Sangers

mobielnr. 06 20 07 25 08
nel.sangers@grauwekiekendief.nl